Pracovněprávní nároky: Zaměstnavatel omezuje dobu strávenou u lékaře

Lékař

Dobrý večer , zajímalo by mne zda mi může zamestnavatel dát na ošetření lékaře pouze 59minut a to jednou v měsíci. Jelikož mam Crohnovu nemoc , absolvuji určitá specificka vyšetření. Pokud je chci absolvobat musim si vzit dovolenou. Jinak mám na to pouhých 59minut a ještě mi vezmou celý měsíčnií dochazkovy bonus, poněvač to do jejich limitu nestíhám. Zajimalo by mne jak mam postupovat

Dobrý den,

domníváme se, že Vám zaměstnavatel nemůže nařizovat přesnou dobu, kterou smíte strávit u lékaře. Doba strávená u lékaře se odvíjí od skutečné doby strávené u lékaře.

S pozdravem,