Reklamace/e-shopy: Zamítnutá reklamace z důvodu vlastního zapřičinění

Reklamace

Okružní pila Makita v záruční době se mi rozbila a nechtějí to opravit, že jsem to zavinila sama - spálený motor- Děkuji Šmejcová

Dobrý den,

reklamovat vady na zboží ( a požadovat opravu), lze pouze v případě, že tyto vady nevznikly běžným opotřebením, nesprávným používáním nebo pokud nebyly způsobené Vámi. Jestliže se Vám nelíbí postup prodejce při reklamaci a s vyřízením reklamace nesouhlasíte, můžete se obrátit na Českou obchodní inspekci, případně si nechat vypracovat posudek od soudního znalce.

Pokud se setkáte s problémy při vymáhání finančního nároku, neváhejte nám zadat případ k bezplatnému posouzení i se všemi potřebnými podklady zde www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,