Stát: Zamítnutí invalidního důchodu

Invalidní důchod

Zamítli mi invalidni důchod,přestože pro přiznání jsou rozhodující naměřené hodnoty,U 2 souběžných nemocí mám hodnot u obou ještě vyšší,než jsou třeba pro přiznání ID,I tak zamítli

Dobrý den,

proti rozhodnutí ČSSZ o zamítnutí invalidního důchodu lze podat námitky. Námitky je nutné podat písemně do 30 dnů ode dne oznámení rozhodnutí. Námitky se podávají u orgánu, který rozhodnutí vydal, tedy přímo u ČSSZ, nebo u kterékoliv okresní správy sociálního zabezpečení. Pokud byste neuspěl/a v řízení o námitkách, bylo by možné zvážit správní žalobu. Žalobu v soudním řízení správním lze podat do dvou měsíců ode dne oznámení rozhodnutí o námitkách.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát