Pojišťovny: Zamítnutí plnění u rizikového těhotenství

Neplnění pojišťovny

Dobrý den, jsem na neschpence rizikovém těhotenství a moje pojištovna Allianz, kterou si platim od roku 2012 mi zamítla plnit i když ve smlouvě nemám danou výluku na těhotenství. Jako důvod uvedly že bych musela být nemocna a že podle lékařské zprávy nemám na neschopence co dělat. Prosím poradte jak dále postupovat, aby mi plnili to na co mám nárok děkuji

Dobrý den,

výplata pojistného plnění u rizikového těhotenství je známým případem, kdy pojišťovny skutečně neplatí. Většinou je jedná o výluku z pojištění, která však musí být ve výlukách uvedená, pokud tomu tak není, plnění by Vám mělo být proplaceno. Pokud budete mít zájem, můžeme se na Váš případ podívat. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad a naši zkušení právníci zdarma posoudí, zda máte nárok na proplacení pojistného plnění.