Zdraví: Zanedbání péče po porodu

Pochybení lékaře

dobry den,zajímalo by ME zda-li lékaři nezanedbali peci.Před 14ti dny jsem bez komplikaci porodila,po 14ti dnech jsem začala silně krvacet a byla odvezena do nemocnice kde mi bylo sděleno ze mi v děloze zůstal kus placenty Ci tkáně,ještě ten den jsem byla operovana(revize dělohy)nastaly komplikace místo 15ti minutoveho zakroku jsem na sále byla hodinu.Zajímá ME jestli lékaři po porodu něco nezanedbali děkuji za Vasi odpoved

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Z Vašeho popisu bohužel právník není schopen říci, zda se o pochybení lékaře skutečně jednalo. Právník není znalec v lékařských oborech, proto není v jeho možnostech zhodnotit, zda byl lékařský zákrok proveden správně či nikoliv. Toto stanovisko může uvést pouze znalec z oboru soudního lékařství, který na základě šetření zhotoví znalecký posudek. Pokud se tedy domníváte, že skutečně k pochybení lékaře došlo, což je dle Vašeho popisu možné, je vhodné nechat si vyhotovit znalecký posudek. Jestliže bude posudek ve Váš prospěch, máte na protistranu, tedy nemocnici, pádný důkaz, na jehož základě by Vám mohlo být vyplaceno odškodnění. Pokud máte zájem případ řešit, můžete zadat případ naší společnosti. Naši konzultanti Vám rádi poradí, na kterého znalce se případně obrátit. Zhotovení znaleckého posudku sice stojí několik tisíc, pokud je však ve Váš prospěch, tyto náklady by Vám v případě výhry měla protistrana proplatit.

ZADAT PŘÍPAD K POSOUZENÍ ZDARMA

Zpět do Zdraví