Pracovněprávní nároky: Zapisování práce do tabulky

Spor se zaměstnavatelem

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda má zaměstnavatel právo po mě vyžadovat vyplnění tabulky, kde mám minutu po minutě přesně napsat, co jsem dělala. předem děkuji za odpověď

Dobrý den, u výkonů prací, kde se nejedná o stejnou práci po celou pracovní dobu je praxí, že zaměstnanec píše náplň práce, kterou vykonával. Záleží na zaměstnavateli, jak moc chce podrobně rozepsanou náplň práce, ale obvykle se nepíše důsledně minutu po minutě.