Reklamace/e-shopy: Zaplacení opravy automobilu

Reklamace automobilu

Dobrý večer.21 ledna 2017 jsme si koupili auto z autobazaru.Po měsíci auto přestalo jezdit a tak po domluvě s autobázarem,ze se na auto podívají ,ale ze ho musíme dopravit na vlastni náklady.Bylo zjisteno,že odešlo čerpadlo.Je správné, že jsme opravu museli zaplatit?DDěkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto případě by se mohlo jednat o skrytou vadu, tudíž byste měli nárok na právo z vadného plnění, což by v tomto případě byla oprava, jelikož jste opravu již zaplatili, tak nárok na úhradu vložených prostředků. Museli byste však prokázat, že vada na čerpadle se projevovala již při koupi automobilu.