Stát: Započítání studia do započitatelné praxe

Ostatní

Dobrý den, kolegyně mi sdělila, že se do započitatelné praxe pro stanovení platového stupně počítá i příprava na povolání (studium). Dívala jsem se do zákona, kde se píše, že do započitatelné praxe se počítá vojenská služba, civilní služba, mateřská a rodičovská,... Chci se jen ujistit, že je můj názor správný a doba studia se do započitatelné praxe vůbec nepočítá. Děkuji.

Dobrý den,

s Vašim názorem souhlasíme, studium by se do započitatelné praxe počítat nemělo.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát