Reklamace/e-shopy: Záruka na opravený reklamovaný kočárek

Záruční lhůta Reklamace

Dobrý den, mame kupovane golface a během záruky nam praskla striska u které uznali reklamaci a vyměnili za novou. Po záruce praskla znova na stejném místě mám na novou vyměněnou stříšku znovu zaruku 2 roky nebo ne prosím? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

práva z vadného plnění se prodlužují pouze o tu dobu, po kterou jste nemohl kočárek užívat, tedy od uplatnění reklamace až po okamžik jejího vyřízení. Nová záruční lhůta po vyřízení reklamace neběží a při vadě, která se na věci vyskytla po záruční době, na práva z vadného plnění nárok nemáte.

S pozdravem,