Pracovněprávní nároky: Zasílání lístku na peníze

Nemocenská

Dobrý den,chci se zeptat..dlouhodobe jiz marodim bude to uz 10.měsíc .Koncem 03/2017 mi uplynula smlouva na dobu určitou,jelikož pobírám nemocenskou dávku už od OSSZ Děčín,mám si od tohoto měsíce zasílat lístek na peníze sama? Nebo na dále nosit účetní do práce,i přesto že už nejsem u nich zaměstnaná.? Děkuji za odpověď .Hezký den

Vážená paní

Lístek na peníze budete i nadále posílat Vašemu zaměstnavateli až do konce nemocenské.