Pracovněprávní nároky: Zasílání lístku na peníze po dobu nemoci

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den, 13.3.2017 jsem podal výpověď která končí 31.5.2017. V dubnu jsem onemocněl se zády a podle průběhu léčby a vyjádření lékařky se moje nemocenská protáhne za dobu ukončení pracovního poměru. Kam budu posílat potvrzení o trvání nemoci tzv. lístek na peníze? A kam následně pošlu ukončení nemocenské? Děkuji za odpověď O. Březina

Vážený pane,

veškeré dokumenty budete i nadále zasílat bývalému zaměstnavateli.