Zdraví: Zbytečná operace

Pochybení lékaře

Dobrý den,chtěla se zeptat,jakou bych mela šanci na odškodnění v mém případě.Dne 20.9.2015jsem nastoupila do nemocnice na gynekologicke oddělení s nalezem adnextumor I.sin.s tím ze mi bude provedena laparoskopicka operace.21.9.2015.Po čtyřech dnech propuštěna,následující den 25.9.2015 odvezena RZ zpět do nemocnice s příjmem rozvinuté příznaky náhle příhody břišní zánětlivé etiologie,s nálezem sterkoralni peritonitidy při perfomaci sigmatu.Po vykonu observace na ARO s monitoraci vitalnich funkci a nutnosti parenteralni výživy.Během měsíce října jsem se dostavila na gynekolicke oddeleni pro výsledky z první operace.Bylo mi řečeno,ze žádné výsledky nejsou,žádný nález,tudíž jsem absolvovala tuto první operaci laparoskopicky úplně zbytečně.Dne 7.1.2016 operace zanoreni stomie,opět na ARO,do teto doby jsem doma,závislá na dávkách od státu.

Dobrý den,

dotaz podobný Vašemu jsme dnes již zodpověděli zde https://www.vasenaroky.cz/poradna/poradna-1-3?t=pochybeni-lekare

Zda lékař skutečně pochybil by ukázal znalecký posudek, který Vám může zpracovat znalec. Pokud máte zájem případ dále řešit, můžete se obrátit na naši společnost a my Vám znlace rádi doporučíme. Naši advokáti bohužel nejsou experti v medicíně, proto z Vašeho popisu bohužel nejsou schopni posoudit, zda k pochybení skutečně došlo. Děkujeme moc za pochopení.

Zpět do Zdraví