Bezplatná právní poradna: Zdraví

Lékař pochybil

3.12.2018 - Dobrý den, podstoupila jsem CT mozku, kde mi bylo diagnostikováno aneurysma. Na …

Lékař

Pracovní úraz oka

1.11.2018 - Dobrý den, přítel měl pracovní úraz oka. Byl na dvou operacích a na neschopence …

Lékař Trvalé následky

Na rentgenu se přišlo na starší zranění

31.10.2018 - Dobrý den, asi před třemi lety jsem měl nehodu na kole (střet s dodávkou) …

Pochybení lékaře Lékař

Obvodní lékař sdělil zdravotní stav zaměstnavateli

5.6.2018 - Má obvodní lekarka,není ani závodní lékař, ani nemá s mim.zaměstnavatelem …

Lékař

Zdravotní problémy kvůli plísni v bytě

8.4.2018 - Dobry den, z podnajmu jsme se musela odstehovat z duvodu plisne ktera se mi …

Lékař Pronajatý byt

Ukončení nemocenské lékařem

30.6.2017 - Dobrý den,loni v srpnu mi byl ukončen pracovní poměr dohodou.Cekala jsem na …

Lékař

Zrušení nemocenské před přihlášením na UP

4.5.2017 - Dobrý den, 1.4. 2017 mi po 34 letech práce na dole skončil dohodou pracovní …

Lékař

Zpět do Zdraví