Bezplatná právní poradna: Zdraví

Je možné si nechat vyplnit posudek o bolestném i dalším odborníkem?

17.10.2018 - Dobrý den, manžel utrpěl úraz oka popálením kyselinou s pracovní neschopností, …

Lékařský posudek

Znalecký posudek o zdravoním stavu

4.6.2018 - Dobrý den, jsem těžce zdravotně postižený, invalidní, a potřebuji pro sebe …

Lékařský posudek

Napadení rozhodnutí lékaře

14.7.2017 - Dobrý den.Jsem po pracovním úrazu a závodní lékař mě uznal ve svém zdravotním …

Lékařský posudek

Posudek o bolestném

8.2.2017 - Dobrý večer, V červenci 2016 se mi stal úraz na pravé ruce.Po skončení léčby …

Lékařský posudek

Zpět do Zdraví