Bezplatná právní poradna: Zdraví

Úmrtí po porodu

4.8.2017 - Dobrý den! Manželka zemřela po evidentním zanedbání péče druhý den po porodu. …

Zanedbání lékařské péče

Smrt v důsledku zanedbání péče

30.6.2017 - 25.5. 2017začali bratra bolet ledviny a otékat noha a špatně se mu dýchalo. …

Zanedbání lékařské péče

24.5.2017 - Je zanedbáním lékařské péče skutečnost, že pacientovi s odstraněným karcinomem …

Zanedbání lékařské péče

Promlčecí lhůta žaloby za zanedbání péče

10.5.2017 - Dobrý den, jaká je prosím promlčecí lhůta na žalobu na obvodního lékaře za …

Zanedbání lékařské péče

Zanedbání péče nemocnicí a následné bolesti

5.5.2017 - Dobrý den, prosím o radu na správný postup při jednání s nemocnicí, která …

Zanedbání lékařské péče

Zanedbání lékařské péče přes upozornění

8.2.2017 - Dobrý den chtěla bych se zeptat ohledně péče o mého otce který byl hospitalizov…

Zanedbání lékařské péče

15.8.2015 - Dobrý den, chci se zeptat od roku 2002 mam Revmatoidní artritidu a Astma …

Zanedbání lékařské péče

Zpět do Zdraví