Reklamace/e-shopy: Zfalšovaná kupní smlouva u vozidla

Kupní smlouva

Dobrý den,zakoupil jsem vůz dovezený z Německa.Přihlášení a registrace proběhla v pořádku.Asi čtyři měsíce po koupi,se auto pokazilo,prodejce nereagoval.Opravil jsem vše xo šlo a prodejce znovu kontaktoval.Opět nic.Pak ale při důkladném přičítání všech dokumentů, jsem zjistil, že kupní smlouva je zfalšovaná.Prodejce použil údaje ženy, která chtěla auto koupit přede mnou.Spojil jswm se s ní přes sociální sítě,a ta mi potvrdila, že auto nikdy nevlastnila. Poradít, prosím,jak postupovat,abych mu auto vrátil? Děkuji

Dobrý den,

pro jednoznačné posouzení Vašeho případu bychom bohužel potřebovali znát více informací, které k dispozici nemáme. Pokud však došlo při uzavírání smlouvy k podvodu, můžete věc řešit rovněž podáním trestního oznámení.