Zdraví: Zhoršení zdravotního stavu a trvalé následky

Trvalé následky

Zjistil jsem , ze v pripade zhorseni zdravotniho stavu a trv. nasledku , mohu pozadat o novy znalecky posudek , ktery nahradi posudek predchozi , kdo mi ho vystaví , pripadne zda mohu zahajit soud bez nej, jestli je nutnost toto mit k soudu nejakym zpusobem pripraveno , dolozeno . Ci mohu pockat az si soud vyzada soudni znalecky posudek . Take bych chtel vedet zda mohu soud oslovit s jen nastinem vlastni zaloby , a z duvodu nedostatku fin. prostredku , pozadat soud o prideleni advokata

Dobrý den,

v případě zhoršení zdravotního stavu se domníváme, že lze požadovat nové odškodnění na základě prokázání této skutečnosti novým znaleckým posudkem. Znalecký posudek vypracuje odborník z oboru medicíny.

Pro uplatnění nároku se můžete obrátit na společnost Vašenároky.cz, kde když si případ na základě posouzení převezmou, neplatíte za poskytnuté právní služby ani soudní výlohy.

Zpět do Zdraví