Pracovněprávní nároky: Zhoršení zdravotního stavu po úrazu

Pracovní úraz

Zdravím Vás a přeji hezký den.V r.2010 se mi stal pracovní úraz. (Fractura proc.styl.ulny ).Úraz uznán na 95%.Bolestné i ztížení spol.uplatnění již vyplaceno.Letos se mi zdravotní stav zhoršil.Léze loketního nervu.Mohu požadovat ještě nějaké odškodnění? Děkuji za odpověď

Dobrý den, to záleží na mnoha okolnostech, které bohužel z Vašeho popisu nelze odvodit. Klasicky se nárok na odškodnění po pracovním úrazu promlčuje po 3 letech, jiná situace však nastává, když se jedná o trvalé následky úrazu. Zde dochází k promlčení až po 3 letech po ustálení zdravotního stavu, což u Vás dle vašeho popisu mohlo být před jedním rokem. Doporučujeme Vám poradit se s lékařem. Pokud Vaši domněnku potvrdí, určitě žádejte o odškodnění.

Kdykoliv se samozřejmě i můžete obrátit na nás tím, že zadáte případ k posouzení právníkem zdarma, kde je však již nutné přiložit příslušné dokumenty. ZADAT PŘÍPAD K POSOUZENÍ ZDARMA