Realitní kanceláře: Získání rezervačního poplatku

Rezervační smlouva

Chci se zeptat na jednu věc, od 1.7.2017 jsem se měl nastěhovat do nájemního bytu, složil rezervační poplatek, podepsal rezervační smlouvu, kde bylo i napsáno, že v případě neuskutečnnění rezervační poplatek propada,stalo se to, že se naskytl jiný byt po dědictví, tak jsem ani nepodepisoval nájemní smlouvu k tomu 1.7.. Chtel bych ten rezer, poplatek získat zpět, lze to?

Dobrý den,

bohužel bez možnosti nahlédnout do rezervační smlouvy nejsme schopni Vaši záležitost posoudit, proto si neváhejte zadat případ na Vašenároky.cz, kde Vám po nezávazném posouzení s jeho řešením rádi pomůžeme.

S pozdravem, Vašenároky.cz