Reklamace dovolené: Zkrácení dovolené o jeden den

Reklamace dovolené

Pokud byla uzavrena smlouva, ve ktere je uvedeno ,,odlet/prilet: 6.7./18.7.” a vcera jsme dostali informace k odletu, kdy odlet zpet do CR je 17.7. v 5:45 hodin rano, prilet do Prahy v 9:25 rano. Jsme tak vpodstate obrani o den dovolene. Navic je take napsano stravovaci obdobi od 6.7. do 17.7., kdy v hotelu nedostaneme ani snidani. Mame narok na odskodneni a jak jej z CK resit?

Dobrý den,

pokud jste měli dovolenou ukončit 18.7. ale bude ukončena již 17.7., jedná se o porušení smlouvy ze strany cestovní kanceláře. V takovém případě máte nárok na odškodnění. Dovolenou proto nejpozději do 30 dní od skončení zájezdu reklamujte písemně přímo u cestovní kanceláře a požadujte slevu z ceny zájezdu.

S pozdravem Vaše nároky.cz