Pojišťovny: Zlomenina byla posudkovým lékařem vyhodnocena jako pohmožděnina

Krácení pojistného plnění Krácení pojistného plnění u úrazu Spor s pojišťovnou

Dobrý den, dcera měla zlomeninu končetiny (epiphysiofractura tibiae distalis I. dx.). Po odeslání všech lékařských zpráv pojišťovně, kde je uvedena tato diagnóza a i následném zaslání rentgenových snímků, bylo zranění posudkovým lékařem pojišťovny vyhodnoceno jako pohmožděný kotník, tím i výše plnění pojistné události radikálně neodpovídala. Chtěla jsem se zeptat, jakým stylem se odvolat, když jsem již pojišťovně poskytla veškeré "důkazy" a tudíž už nemám dál čím oponovat. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

podejte odvolání proti rozhodnutí pojišťovny podobným způsobem, jakým jste napsala tento dotaz. Poukažte na to, že z lékařské zprávy vyplývá, že končetina byla zlomená, a požadujte vysvětlení, proč posudkový lékař pojišťovny zranění definoval jako pohmožděninu. Můžete dodat i t, že se Vám jeho vyhodnocení zdá účelové. Jednoduše poukažte na všechny důkazy, které jsou v rozporu s výsledkem šetření pojišťovny.

Pokud by Vám i přesto pojišťovna odmítla vyplatit odškodnění, budeme rádi, když se na nás obrátíte. Pokud to bude v našich silách, pomůžeme Vám odškodnění získat. Stačí zadat případ zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz