Pracovněprávní nároky: Změna náplně práce

Pracovní smlouva

Dobrý den, zajímalo by mě, zda má zaměstnavatel právo - ministerstvo školství- změnit všem učitelkám v MŠ náplń jejich práce. Pro dvouleté děti nemáme vzdělání, pro práci a odborné vedení chův pro dvouleté děti také nemáme vzdělání, nemáme vzdělání ani pro asistenty pro inkluzivní děti. TAkže ministerstvo nám přidává práci nad rámec našich povinností, přidává nám povinnosti nové, ale nikdo to s námi neprojednal, nemáme nové pracovní smlouvy a o finančním ohodnocení těchto povinností nad rámec našich bývalých povinností také nikdo nehovoří. Za stejné peníze chce po nás zaměstnavatel daleko více práce. Je nějaká obrana a ochrana? Děkuji Lenka Nováková

Dobrý den,

bohužel nejsme schopni Vaši situaci kvalifikovaně posoudit, aniž bychom nahlédli do Vaší pracovní smlouvy a seznámili se s konkrétními rysy změn, se kterými nesouhlasíte.

S pozdravem,

Vašenároky.cz