Pracovněprávní nároky: Změna pracovní doby při zkráceném úvazku

Pracovní smlouva

Dobrý den, pracuji na zkrácený úvazek 80 hodin měsíčně. V pracovní náplni mám pracovní dobu 8-14 hod., což vychází na 3-4 dny v týdnu. Může mi zaměstnavatel změnit pracovní dobu na 4 hodiny denně pondělí - pátek? Také původně navrhovali, že mi vždy týden předem řeknou, kdy mám přijít. Mají na to právo? Jedná se o samostatnou kancelářskou práci /hotel - potvrzování skupin, ceny na internetu/, mám stálou smlouvu, ne jako brigádník. Děkuji. S pozdravem Alena Molinková

Dobrý den,

ve Vašem případě záleží pouze na tom, co máte uvedeno ve smlouvě.

S pozdravem,