Pracovněprávní nároky: Změna zaměstnání kvůli zdravotnímu stavu

Lékař Nemoc z povolání

Dobry den,mam dotaz.obvodni lekar a lekar z orl mi doporucili zmenu zamestnani a nebo vyrazeni z chemickeho provozu z duvodu chronicke laringitidy.zavodni lekar mi rekl ze pracuji rukama a ty mam zdrave,tak jsem prace schopna.kdo ma posledni slovo nebo je to v poradku?dekuji

Dobrý den,

můžete se proti tomuto rozhodnutí odvolat. Pokud Vám závodní lékař posuzoval podezření na nemoc z povolání, můžete podat odvolání ke krajskému úřadu.