Zdraví: Znalecký posudek při pochybení lékaře

Pochybení lékaře

Při návštěvě Fakultní Nemocnice Ostrava, kde jsem šel na vyšetření CT nadledvinky a při tom došlo k paravazaci a napuštění tenkých tkání kontrastní látkou. Vina byla rozhodně na zdravotním bratru. Bohužel z FNB znalec udělal posudek proti mně a uvedl že nešlo k pochybení. Můžete mi poradit jak z toho ven.

Dobrý den,

Doporučujeme Vám nechat si vystavit nový posudek od nezávislého znalce. Pokud byste měl problém s vymáháním Vašich nároků, obraťte se na nás přes webový formulář na stránkách Vašenároky.cz.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví