Ostatní: Zneužití osobních údajů půjčka

Ostatní

Dobrý den, mojí přítelkyni byly zneužity osobní údaje. Zjistily jsme, že na její údaje si bylo onlin půjčeno z firmy Ferratum okolo 2500,- a je to zhruba rok zpátky. S poplatky to nyní dělá cca 19000,-. My i víme nebo si myslíme, kdo zneužil ty údáje. Potřebovala bych vědět, co dělat. Moje přítelkyně je nyní pryč, ale zítra to půjde nahlásit na Policii ČR, ale nevíme co dělat dál. Poradíte nám prosím? Děkuji S pozdravem Heidi Hanzáková

Dobrý den, podejte trestní oznámení na polici ČR, přesně tak, jak se chystáte udělat. Případně můžete kontaktovat i prostistranu, ale ze zkušeností víme, že většinou nereagují.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní