Reklamace/e-shopy: Zničená převodovka

Reklamace automobilu

Dobrý den koupil jsem auto za 14.000 po pár Km se zničila převodovka a majitel se k ničemu nemá, Jaká je šance kdybych to dal k soudu a má to smysl ? Děkuji

Dobrý den,

V případě, že tato závada byla skrytá (tj. servis, ve kterém auto prohlédnout zhodnotí, že tato vada nemohla nastat v době, kdy jste auto používal, ale byla přítomna již dříve a Vy jste nemohl/a se s tou běžnou prohlídkou vozu seznámit), máte právo na odstoupení od smlouvy, popř. slevu z kupní ceny, opravu nebo dodání nové věci. Pokud ani jednu z možností prodejce neakceptuje, nebojte se obrátit na naši společnost a tato Váš případ zdarma posoudí.

S pozdravem, Vaše nároky