Bydlení: Zpětné doplacení nájemného

Nájemné

Dobrý den, bydlíme v městském bytě 18 let.Byt jsme získali v dražbě tím,že jsme si po dobu cca 12 let předplatili nájemné. Tuto předplacenou částku jsme již vyčerpali a od října 2012 platíme nájem,který nám určilo město jako vlastník. Od března 2018 nám byl zaslán nový Evidenční list se zvýšeným nájmem. A tomu nám ještě bylo oznámeno, že předchozí vypočítaný nájem je nízký a požadují po nás nájem zpětně doplatit. Je tento postup správný? Popř. za jaké časové období zpětně mohou zvýšený nájem požadovat.Můžete nám sdělit odkaz,kde je tento problém popsán. Děkuji Černohous

Dobrý den,

bohužel, situaci nemůžeme hodnotit bez znalosti předchozích ujednání.

Pokud máte pochyby, raději si bezplatně zadejte případ k posouzení našim právníkům.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení