Pracovněprávní nároky: Zpětný nárok na odškodné při pracovním úrazu

Pracovní úraz

Dobrý den,prosim Vas, 18.11.2016 se mi stál pracovní úraz,levý kotník do pravého úhlu bez zlomeniny.Odškodnění a vše okolo proběhlo v pořádku.1.2. 2017 jsem nastoupil zpět do práce.Ale noha stále není hybna jako před úrazem,po jaké době mužů nárokovat trvalé následky? Děkuji za odpověď Kunčar

Dobrý den,

trvalé následky se většinou prokáží až 1 rok nebo déle po úrazu (jedině tím, že existují i dlouhou dobu po úrazu, lze je označit jako trvalé), a to lékařským posudkem.