Bydlení: Zpoplatněný dodatek ke smlouvě

Nájemní smlouva

Dobry den,chtela bych se zeptat:bydlíme v najmu a žádáme o prispevek na bydlení.Na úřadě po naa chtějí,aby byly ve smlouve rozepsane castky za sluzby,pry staci napsat dodatek.Majitel bytu chce po nas za to,ze napise dodatek 2500Kč,ma na to právo?moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Pronajímatel Vám za vystavení rozpisu záloh nesmí účtovat poplatek, jelikož k jeho vystavení mí povinnost ze zákona dle § 9 odst. 3 zákona č. 67/2013 Sb. Pokud po výzvě odmítne tuto svoji povinnost splnit, je nutné se splnění této povinnosti domáhat u soudu.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Bydlení