Letecká doprava: Zpoždění letu kvůli nemoci pilota

Zpožděný let

dobrý den , prosím o informaci ohledně letu ze San Francisca do Paříže letadlem Air france , kdy spoždění bylo víve jak 6 hodin , při reklamaci přepravce nám zamítl odškodné z důvodu nemoci pilota , dá se proti tomu ještě odvolat nějAK ? DĚKUJI

Dobrý den,

nemoc pilota by neměla být brána jako mimořádná okolnost a měl byste mít na odškodnění nárok. Pokud budete mít zájem, rádi Vám s případem pomůžeme. Odškodnění za zpožděné a zrušené lety běžně řešíme a jsme často úspěšní. V případě zajmu prosím zadejte případ na našich webových stránkách k bezplatnému posouzení. Zadat případ můžete zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad