Letecká doprava: Zpoždění letu Praha - Kolombo

Zpožděný let

Dobrý den. Koupil jsem si letenku z Prahy do Kolomba s hodinovým přestupem v Dubaji. První letadlo mělo spoždění a druhé ulítlo. Dostal jsem hotel i s ubytováním. Do kolomba jsem se dostal stejným letem, ale až druhý den. Bere se to jako zpoždění o 24 hodin? Letenku jsem koupil přes web flydubai, takže předpokládám, že se jedná o jednu letenku. Mám nárok na odškodnění?

Vážený pane

Ve vašem případě se jedná o klasické zpoždění. Dle popisu je vzdálenost přesahující 3500km, Váš nárok je tak 600 Euro/os. V případě, že byste chtěl odškodné vymáhat, nebojte se využít služeb naší firmy, kdy stačí pouze vyplnit el. Formulář na našich stránkách.