Letecká doprava: Zpožděný do Burgasu

Zpožděný let

Dobrý den, měli jsme odlétat na dovolenou do Burgasu v 6:25, let byl zpožděn z technických důvodů o 7 hodin. To samé se nám stalo při odletu z Burgasu do Brna. Odlet 21:35, zpoždění z technických důvodů, odlétali jsme kolem 6:00 ráno. Chci se zeptat, jestli vzniká nárok na kompenzaci obou letů. Děkuji

Vážený

Ano, v tomto případě je náhrada za zpožděný let nasnadě, vyloučit by ho mohla snad jen nepředvídatelná událost (např. srážka s ptákem, nebo nepřízeň počasí). Pokud máte zájem, můžete Váš případ zadat naší společnosti k posouzení.

S pozdravem, Vaše nároky