Realitní kanceláře: Zprostředkování prodeje nemovitosti bez poplatků

Prodej nemovitosti

Dobrý den, realitni makléř se sám nabídl, že pomůže s prodejem mé nemovitosti s tím, že pro mne bude vše zdarma a že veškeré poplatky a provize si vyřídí sám s kupujícím. Nemůže později na mě vymáhat nějaké další vícenáklady, když třeba z důvodů ceny a jiných k prodeji nedojde, a nebo dojde a kupující nebude chtít polatky a provizi hradit? Žádnou smlouvu jsme o tom ale nesepsali. Děkuji za odpověď S pozdravem Kobylka Václav

Dobrý den,

jedná se o velmi obecný dotaz. Doporučuji uzavřít písemnou smlouvu, kterou si řádně pročtete a domluvíte se v ní na konkrétních podmínkách. Pakliže by pro Vás byly podmínky obsažené ve smlouvě nepřijatelné, smlouvu neuzavírejte.

S pozdravem Vaše nároky.cz