Pojišťovny: Zranění při lyžování v Rakousku

Odškodnění za úraz

Dobrý den. Byl jsem na zájezdu na jednodenním lyžování v Alpách. Tam jsem si podvrtnutí koleno. Měl jsem tento den pojištěný u ČSOB. Na urazovou ambulanci jsem šel druhý den v Česku. Bude nebo může se pojišťovna vymlouvat, že jsem měl jít k lékaři v den úrazu v Rakousku a ne až druhý den v Česku? Mám vůbec šanci na odškodnění? Děkuji za odpověď. P.Š.

Dobrý den,

bohužel nejsme schopni Vám dát kvalifikovanou radu bez toho abychom viděli pojistné podmínky sjednané ve smlouvě. Pokud se setkáte s problémy, neváhejte si případ bezplatně zadat.

S pozdravem,