Pracovněprávní nároky: Zrušení nemocenských dávek

Nemocenské dávky

prosim vas potrebuji poradit pracovni smlouva mne skoncila 16.12.2016. A MARODIL JSEM od 19. 9.2016. DO 31.3.2017. Socialni Zabezpeceni mne zrusila nemocenske davky. Mnel jsem 6 operaci a na kveten mam planovanou jeste jednu porate.

Dobrý den,

pokud Vám byla ke dni 31. 3. ukončena pracovní neschopnost, pak již nemáte nárok na nemocenské dávky. Dávky Vám také mohly být odebrány z důvodu porušení povinností, např. při kontrole jste se nenacházel v místě svého bydliště. Poté také nemáte nárok na nemocenské dávky. Pro důkladné posouzení případu bychom však potřebovali znát veškeré detaily.

S podzravem