Pracovněprávní nároky: Zrušení pracovního místa v období nemocenské

Ukončení pracovního poměru

Dobrý den . Od 4.1.2016 jsem byl na neschopence pro nemoc z povolání která už byla potvrzena 14.12.2016 jsem ukončil nemocenskou a byl jsem firmou poslán k záv. lékaři . který napsal pro firmu posudek dlouhodobě pozbyl prac, způsobilost pro nemoc z povolání. Firma zatím co jsem byl na nemocenské moje místo zrušila . Sepsala se mnou dohodu a dala mě 3 měsíční odstupné. Dovolenou mě neproplatila ,že nemám nárok a i když firma měla posudek od záv. lékaře který přímo do posudku uvedl § 52 /d firma to nerespektovala , Já si myslím .že mám ze zákona nárok na12 měsíční odstupné i na proplacení dovolené .V še ostatní bylo proplaceno ,doplatek nemocenskédo 100 procent i bolestné i pro společenské uplatnění. .Měl jsem smlouvu na dobu neurčitou.15 12,. 2016 jsem šel do starobního důchodu

Vážený pane

ve Vašem případě je nutné napadnout neplatnost výpovědi, kdy bude muset zaměstnavatel prokázat splnění důvodů pro výpověď podle § 52 písm. c), případně je již na argumentačních schopnostech advokáta, aby přesvědčil soud o nutnosti přednostní aplikace výpovědního důvodu podle § 52 písm. d). Pokud nejste spokojen s výší odstupného a neproplacenou dovolenou, obraťte se na naši společnost a zadejte svůj případ pomocí el. formuláře našim právníkům.