Pracovněprávní nároky: Zrušení pracovního poměru v rámci zkušební doby

Ukončení pracovního poměru Zkušební lhůta

Dobry den, kdyz dam zamestnavateli 29.4.2018 vypoved ve zkusebni dobe s uvedenym datem ukonceni pracovniho pomeru, napriklad ke dni 6.4.2018 (v ramci zkusebni doby), ma zamestnavatel pravo mezitim pracovni pomer zrusit nebo musi respektovat uvedeny datum ukonceni na moji vypovedi? Dekuji

Dobrý den,

zaměstnavatel má ve zkušební době nárok zrušit pracovní poměr bez udání důvodu.

S pozdravem,