Pracovněprávní nároky: Zrušení pracovního poměru ve zkušební době, karpální tunel

Zkušební lhůta Ukončení pracovního poměru

Dobrý obracím se na vás s prosbou o radu,v pracujiv srn. Momentálně jsem v pracovní neschopnosti. Čeká me za týden operace karpalni tuneu. Jenže v ten samý den mi skončí i zkušební doba.dostala jsem výpověď tedy s předstihem a mě trápí to, že tedvneneajdu žádnou, sebelepší práci, protože s jednou rukou nebudu moct pracovat, jsrm odsouzena k životu bez prostredu? Děkuji

Dobrý den,

pokud došlo ke zrušení pracovního poměru ve zkušební době, bohužel pravděpodobně zaměstnavatel jednal dle zákona. Zákon totiž říká, že zaměstnavatel může zrušit pracovní poměr ve zkušební době bez uvedení důvodu.

S pozdravem Vaše nároky.cz