Ostatní: Zrušení stavebního spoření

Ostatní

Dobrý den. Před 6ti dny jsem si uzavřela stavební spoření. Nyní mi však přišla nabídka na byt a já bych chtěla toto stavební spoření zrušit. Jakým způsobem, zda jsem ještě v ochranné lhůtě a nebudu platit nic, nebo co musím zaplatit. Děkuji za odpověď. Procházková

Dobrý den,

pokud nebylo ve smlouvě sjednáno jinak, musíte podat výpověď stavebního spoření s 3měsíční výpovědní dobou. Výpovědní doba začne běžet prvního dne měsíce následujícího po podání výpovědi. Případné penále je potom závislé na tom, co bylo sjednáno ve smlouvě.

S pozdravem, Vašenároky.cz

Zpět do Ostatní