Reklamace/e-shopy: Ztráta zásilky

Reklamace služby

PPL nedodalo zasilku. Nechala jsem si opravit u firmy v Brne mobil , ten mi pak mel byt zaslan zpet. Na strankach ppl se pise ze balik byl prevzat p. XXXXXXXXX ale balik nebyl predan nikomu a nikdo jej tedy ani nemohl ridici podepsat . Prosim o radu jak dale postupovat. Dekuji S.

Při ztrátě nebo zničení zásilky je přepravce odpovědný za vzniklou škodu a je povinen nahradit cenu zásilky v době jejího převzetí. Lze tedy požadovat peníze po přepravci s odkazem na § 2567 Občanského zákoníku.