Právo na vaší straně

Slalom na asfaltu aneb Co dělat, když vjedete do výmolu

26.2.2016

RADY A TIPY

Jak se zachovat bezprostředně po tom, co vjedete do výmolu a přivodíte si škodu na autě, jsme vám již radili. Co ale dělat dál a na koho se obrátit tak, abyste měli jistotu, že obdržíte náhradu škody na vozidle bez stresu a zdlouhavé administrativy, vám řekneme nyní.

Pojďme to probrat pěkně po pořádku: do výmolu jste zajeli, fotografie jste pořídili, svědka máte a odtahovou službu jste zavolali. Co dál? Kontaktovat pojišťovnu. Než tak ale učiníte, uvědomte si, že pojišťovna vám uhradí škodu poníženou o vaši spoluúčast sjednanou ve smlouvě o havarijním pojištění a ještě vás čeká příští rok malus. Měli byste vědět, že za škodu na vašem vozidle v plném rozsahu odpovídá správce komunikace (správa silnic, kraj nebo obec).

Pokud se obrátíte na nás, společnost Vaše nároky.cz, nebudete muset podstupovat onu krkolomnou cestu za svými financemi, jelikož se o vše postaráme my. Vaše peníze vynárokujeme přímo po správci komunikace, díky čemuž vám ušetříme nejen peníze, ale zároveň vás zachráníme od stresu spojeného s papírováním, které bohužel doprovází veškeré pojistné události.

Pokud se vám taková věc již stala a vy jste zaplatili pojišťovně spoluúčast, stále pro vás tyto peníze můžeme získat. Vy udělejte jediné: kontaktujte nás - ať už na čísle 530 514 514 nebo se zaregistrujte přímo zde, na našich webových stránkách.