Bezplatná právní poradna: Ostatní

Do kdy mi musí zaplatit děditství?

5.12.2018 - V dědickém řízení po mém otci mi byl podle zákona přiznán dědický podíl. Jedná …

Dědictví Ostatní

Dluh po zesnulém manželovi

27.3.2018 - Manžel loni v dubnu zemřel. Dědictví bylo vyřízeno loni v zari. A začátkem …

Dědictví

Darování dědictví

11.8.2017 - Deditstvi po m manzelovi nabylo pravni moci jsem vlastnikem pulky rodinneho …

Dědictví

Nárok na rodinný dům rodičů

4.8.2017 - Manželka vlastní polovinu RD a její matka druhou polovinu. Má sestra manželky …

Dědictví

Žádost o majetkový podíl v dědictví

14.7.2017 - Dobry den po zemřelem otci jsem zdědil majetkovy podíl v zemedelskem družstvu.N…

Dědictví

Neopomenutelní dědicové - děti

24.5.2017 - Jsou zletilé děti zůstavitele vždy neopomenutelní dědici, když existuje závěť, …

Dědictví

Odkoupení družstevního bytu

14.8.2015 - Dobrý den. Chtěla bych vědět , zda mohu po zemřelé matce, s kterou jsem bydlela …

Dědictví

Zpět do Ostatní