Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Zaměstnavatel odmítá uhradit náhradu mzdy

2.11.2018 - Dobrý den, dne 31.10. 2018 jsem ukončila nemocenskou. Paní doktorka mi …

Výpovědní lhůta Náhrada mzdy

Uznání propustky zaměstnavatelem

30.10.2018 - Dobrý den, byl jsem se synem v Pedagogycko psychologické poradne, propustku mi …

Spor se zaměstnavatelem Náhrada mzdy

Nárok na příplatky za víkendy

15.10.2018 - Dobrý den, dělám nepřetržitý provoz. Směny máme sestavené dva dny ranní, dva …

Příplatky Náhrada mzdy

Proplácení náhrady za nevybranou dovolenou

28.6.2018 - Dobrý den, byla jsem v pracovním poměru po dobu 3 měsíců. Od 1.2.2018 do …

Dovolená Náhrada mzdy

Náhrada mzdy při marodění po výpovědi

31.5.2018 - Dobrý den. Chápu to tady dobře, když člověk dostane výpověď a následně jde v …

Ukončení pracovního poměru Náhrada mzdy

Lékařský zákrok v pracovní době a nárok na náhradu mzdy

3.5.2018 - Dobrý den, obracím se na Vás s tímto dotazem, zaměstnanec pracuje jako steward …

Lékař Náhrada mzdy

Zohlednění OSVČ u dorovnání mzdy po pracovním úrazu

6.4.2018 - Dobrý den,potřebovala bych poradit.Nikde není přesně napsáno,nebo upřesněno.Pří…

OSVČ Náhrada mzdy

Nárok na náhradu mzdy při ošetření dcery

22.2.2018 - Dobrý den. Jak je to s náhradou mzdy, jestliže jsem byla v pracovní den s …

Náhrada mzdy

Náhrada mzdy ve státní svátek

10.12.2017 - Dobrý den, pracuji v nepřetržitèm provozu. 17.11. jsem měla denní směnu(6:00-18…

Náhrada mzdy

Vyšší náhrady mzdy za dovolenou

27.7.2017 - Může zaměstnavatel vyplatit vyšší náhradu mzdy za dovolenou než je vypočtená na …

Náhrada mzdy

Valorizace náhrady mzdy za ztrátu na výdělku

3.5.2017 - Dobrý den, od r. 2006 od bývalého zaměstnavatele pobírám náhradu za ztrátu na …

Náhrada mzdy

Pracovní neschopnost způsobená pracovním úrazem

31.3.2017 - Dobrý den měl jsem pracovní úraz 30.1.od 1.2 do 16.2.jsem byl na neschopence …

Náhrada mzdy

Žádost o náhradu ztráty na výdělku

16.3.2017 - Dekuji za odpoved.Mam jeste dotaz.Nahradu za ztratu na vydelku me zamestnav.vyp…

Náhrada mzdy

Náhrada za ztrátu na výdělku

16.2.2017 - Dekuji za odpoved.Zamestnavatel me dosud nic nedal.Ta nahrada mzdy me nalezi i …

Náhrada mzdy