Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Zaměstnavatel blokuje výplatu diet

13.12.2018 - Dobrý den, může mi zaměstnavatel blokovat výplatu diet z důvodu mého podání …

Nárok na diety Spor se zaměstnavatelem

Diety na Slovensko

11.12.2018 - Dobrý den chci se zeptat kolik činí diety když Firma posílá zaměsnance každý …

Nárok na diety

Zpětné vyplacení stravného

29.11.2018 - Dobrý den, 6 let jsem pracujal na HPP jako obchod. zástupce u firmy v soukromém …

Nárok na diety

Proplacení diet při uznání nemoci z povolání

27.11.2018 - Zdravím, jsem zaměstnán jako řidič MKD, v květnu tohoto roku jsem se při výkonu …

Nárok na diety

Termín pro výplatu diet

26.11.2018 - Dobrý den, od 28.10. do 30.11.2018 jsem byl vyslán firmou na pracovní cestu …

Nárok na diety

Proplácení stravného pro DPP

19.10.2018 - Dobrý den, může OSVČ svým zaměstnancům na DPP, proplácet stravné, pokud toto …

Nárok na diety