Bezplatná právní poradna: Reklamace/e-shopy

Opakovaná reklamace zakoupeného kola

18.6.2018 - Dobrý den, asi před rokem jsem koupila dceři (8 let)nové jízdní kolo Merida …

Opakovaná reklamace

Vrácení peněz za vadné zboží

3.5.2018 - Dobrý den...zakoupil jsem zboží ( mód k elekt.cigaretě) které jsem už dvakrát …

Opakovaná reklamace

Odstoupení od koupě vadného tabletu

27.3.2018 - Dobrý den, koupil jsem si tablet 20.11.2015. Po roce a půl nešel nabíjet a byl …

Opakovaná reklamace Záruční lhůta

Čtvrtá reklamace tabletu

24.11.2017 - Dobrý den,odevzdal jsem tablet na čtvrtou reklamaci a v reklamačním protokolu …

Opakovaná reklamace

Nedodržení reklamační lhůty

15.6.2017 - 1. Dne 28.02.2017 jsem předal mobilní telefon (dále MT) k reklamaci kvůli …

Opakovaná reklamace

Nárok na vrácení celé částky notebooku

26.6.2017 - Dobrý den, mám nárok na vrácení celé částky peněz, když jsem v rámci záruční …

Opakovaná reklamace

Vrácení peněz za reklamaci sekačky

10.5.2017 - Dobrý den, koupila jsem u opraváře zahradní techniky sekačku. Po pěti minutách …

Opakovaná reklamace

Opakovaná reklamace prasklin obuvi

8.5.2017 - Dobrý den,dne 24.3. zakoupena obuv, do týdne se objevily praskliny na nártu.Rek…

Opakovaná reklamace

Opakovaná reklamace stejné závady kávovaru

3.5.2017 - Dobrý den,v Planeo elektro jsem dne 27.2.2015 zakoupila kafe mašinu zn.DeLonghi …

Opakovaná reklamace

Nárok na navrácení ceny mobilního telefonu

31.3.2017 - Zakoupili jsme mobilní telefon značky huawei , jako dárek na vánoce.dne …

Opakovaná reklamace

Třikrát reklamovaný telefon

3.3.2017 - Dobry den,koupila jsem si v listopadu 2015 u t-mobile telefon,bohuzel jsem …

Opakovaná reklamace

Čtvrtá reklamace notebooku

13.1.2017 - Dobrý den, 3x jsem reklamovala notebook se stejnou vadou, 3x mi byl opraven a …

Opakovaná reklamace

Odstoupení od smlouvy při reklamaci

5.1.2017 - 14.12.2015 jsem koupila 2 kožené kabelky v akci 1+1 zdarma. 12.2.2016 se mi v …

Opakovaná reklamace

Opakovaná vada u mobilního telefonu

27.12.2016 - Dobrý den koupila jsem mobilní telefon a 4x jsem ho reklamovala se stejnou …

Opakovaná reklamace

Telefon dvakrát na reklamaci

29.11.2016 - Dobrý den, mám mobilní telefon. Už jsem ho měl dvakrát na reklamaci. Jednou mi …

Opakovaná reklamace

Třetí reklamace nebyla uznána

17.10.2016 - Koupila jsem mobilni tel.hned druhy den sel na reklamaci po mesici byla …

Opakovaná reklamace

Reklamace vířivky

8.9.2016 - Dobrý den, v květnu 2015 jsme si z internetového obchodu zakoupili vířivku. Po …

Opakovaná reklamace

Reklamace bazénu

29.6.2016 - dobrý den , mám postavený bazén v roce 2009 po třech letech se začaly loupat …

Opakovaná reklamace

14.7.2015 - Dobrý den,prosím Vás o radu. Nechala jsem si firmou rekonstruovat byt, včetně …

Opakovaná reklamace