Bezplatná právní poradna: Ostatní

Insolvenční správce nevrátil přeplatek

15.11.2018 - Dobrý den, dne 1.10.2018 soud vydal usnesení o ukončení insolvence. Součástí …

Ostatní Insolvence

Nárok na odškodnění pracovního úrazu při insolvenci

8.11.2018 - Dobry den. Muj manzel mel pracovni uraz, kdyz pri nakladce sel z rampy po …

Insolvence

Žádost o ukončení insolvence po splacení 33% dluhu

10.7.2018 - Dobrý den ,mám splaceno 33%dluhu mohu zažádat o ukončení insolvence.Podle nové …

Insolvence

Ukončení pohledávky po ukončení insolvence

18.6.2018 - Zdravím. Mám povolenou insolvenci ale přihlásila se do insolvence i jedna firma …

Insolvence Pohledávka

Srážky ze mzdy kvůli insolvenci

13.6.2018 - Byla jsem jeden rok v insolvenci,jelikoz jsem byla zamestnana,ale po ukonceni …

Insolvence Mzda

Vedení v insolvenčním rejstříku

13.6.2018 - Dobrý den, ráda bych se optala jak postupovat,když jsem vedena v insolvenčním …

Insolvence

Nehoda a odškodné při insolvenci

28.5.2018 - Dobry den,mel bych na vas dotaz..jsem v insolvenci a stala se mi autonehoda pri …

Odškodnění Insolvence

Zhodnocení majetku v insolvenci

21.5.2018 - Dobrý den, je právně možné,aby si člověk v insolvenci zhodnotil svůj majetek …

Insolvence

Firma vyhlásila insolvenci a dluží mi mzdu

10.5.2018 - Dobrý den, prosím o radu, kdy jsem zaměstnancem ve firmě, která 3.5. vyhlásila …

Mzda Insolvence

Lze urychlit výmaz z registru dlužníků?

26.4.2018 - Dobrý den chci se zeptat doplatil jsem řádně insolvenci a vím, že po doplacení …

Insolvence

Žádost o zaplacení dluhu po ukončení insolvence

27.3.2018 - Dobrý den, prosím oradu. Byla jsem v insolvenci, která byla po 3 letech …

Insolvence

Využití odškodného v insolvenci

6.6.2017 - Dobrý den, jsem v insolvenci a jsem po pracovním úrazu. Od pojištovny jsem …

Insolvence

Odškodné za pracovní úraz v případě insolvence

5.4.2017 - dobry den chtela bych se zeptat kdyz mam pracovni uraz a jsem v insolovenci …

Insolvence

Dlužník insolvenční správce

13.8.2015 - od prosince roku 2014byvali insolvencni spravce mi dluzi castku 7873kč uz …

Insolvence

Insolvence a odškodnění

22.9.2015 - Dobrý den, jsem v insolvenci a jsem po pracovním úrazu. Má insolvenční správce …

Insolvence

Zpět do Ostatní