Bezplatná právní poradna: Pracovněprávní nároky

Nová smlouva až od ledna 2019

10.12.2018 - Dobrý den, 20.12. mi končí smlouva na dobu určitou. Muze mi zaměstnavatel dát …

Dovolená Pracovní smlouva

Znepokojující pracovní smlouva

13.11.2018 - Dobry den před rokem jsem podepsala pracovni smlouvu se šéfem, který mě …

Pracovní smlouva Nárok na odstupné

Nemám příplatky za soboty, neděle a svátky

13.11.2018 - dobrý den dělám pod agentůrou a mam jak pracovní smlouvu, tak dohodu, je to …

Příplatky Pracovní smlouva

Ústní dohoda o vykonání práce

5.11.2018 - Dobry den, Zajímá me jak jsem na tom,kdyz jsme s pani uzavreli ustni dohodu o …

Pracovní smlouva Ostatní

Poslal jsem zaměstnavateli výpověď poštou, ale on nebyl zastižen

1.11.2018 - Dobrý den, k 31.10. jsem chtěl zaměstnavateli podat výpověď, nebylo možné se s …

Pracovní smlouva Výpověď smlouvy

Nárok na odstupné při změně pracoviště

25.10.2018 - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mám nárok na odstupné(jak vysoké),když …

Ukončení pracovního poměru Pracovní smlouva

Změnili mi pracovní náplň

25.10.2018 - Dobrý den, mám ID 1. stupně, nyní pracuji v Chráněné dílně. Nastupovala jsem k …

Ostatní Spor se zaměstnavatelem Pracovní smlouva

Změna smlouvy z doby neurčité na dobu určitou

17.10.2018 - Dobry den,zamestnavatel mi vypovida smlouvu na dobu neurcitou,respektive ji …

Pracovní smlouva

Přeřazení na skladníka s nižší mzdou na neschopence

17.10.2018 - Dobrý den,jsem 6.měsíců na neschopence kvůli zákroku na srdci.Před nemocenskou …

Pracovní smlouva Přeřazení na jinou pracovní pozici

Možnost propuštění při pracovní neschopnosti v německé firmě

11.10.2018 - Dobry den mám dotaz pracuji u německé firmy a nastal mi problem se zuby musel …

Nemocenská Pracovní smlouva

Prodloužení smlouvy na nemocenské

10.10.2018 - Dobry den, chtel bych se zeptat jk je to s prodlouzenim pracovni smlouvy jestli …

Nemocenská Pracovní smlouva

Zaměstnavatel odmítá vydat zápočtový list

10.7.2018 - Zaměstnavatel mi nevydal zápočtový list jelikož jsem ukončil pracovní smlouvu k …

Pracovní smlouva

Musí zaměstnavatel nabídnout jiné místo?

8.7.2018 - Dobrý den. Mám pracovní smlouvu na dobu určitou, do srpna 2018. Letos v květnu …

Pracovní smlouva

Skončení doby určité a odchod

3.7.2018 - Před měsícem mi skončila smlouva na dobu určitou,doteď se nikdo nezajímá o …

Pracovní smlouva

Přesunutí výkonu práce do jiného okresu

29.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Jsem zaměstnaná na HPP jako řidič VZV-manipu…

Pracovní smlouva

Změna místa výkonu práce bez podpisu nové smlouvy

28.6.2018 - Dobrý den, jsem zaméstnán jako obchodní zástupce a v pracovní smlouvě, mám …

Pracovní smlouva

Předčasné ukončení pracovní smlouvy na dobu určitou

26.6.2018 - Dobrý den, jsem asistent pedagoga na ZŠ a smlouvu mám do 31.8.2018. Vím, že mi …

Předčasné ukončení smlouvy Pracovní smlouva

Zrušení pracovní pozice a odstupné

25.6.2018 - Dobrý den. mám smlouvu na neurčito a zrušili mi pracovní místo. Nabídli mi …

Pracovní smlouva Odstupné

Nesouhlas s prací z domova při rušení pobočky

25.6.2018 - Dobrý den, naše firma ruší pobočku (ke 30.6) a chtějí po nás nás abychom dále …

Pracovní smlouva

Změna služby

22.6.2018 - Dobrý den,pracují ve zdravotnictví,dle dlouhodobého plánu mám mít 6 červenec …

Pracovní smlouva

Prodloužení pracovní smlouvy o 10 měsíců

18.6.2018 - Jsem učitelka na SŠ, poprvé se smlouvou na určito na 12 měsíců, poté smlouva …

Pracovní smlouva

Změna pracovní pozice při zdravotních problémech

14.6.2018 - Dobrý den: Pracuji ve firmě 18 let na pozici,operátor výroby,jako obsluha …

Přeřazení na jinou pracovní pozici Pracovní smlouva

Ukončení pracovního poměru zaměstnavatelem

14.6.2018 - 4.10. bych měla jít na matřeskou dovolenou, Pracovní smlouvu mám do 30.9. Škola …

Pracovní smlouva Ukončení pracovního poměru

"Výpověď dohodou" ze zdravotních důvodů

14.6.2018 - Dobrý den,mám najitou novou práci,ale nový zaměstnavatel nemůže čekat 2 měsíce …

Pracovní smlouva

Prodloužení pracovní smlouvy o 7 měsíců

13.6.2018 - Dobrý den, smlouva mi byla prodloužena pouze o 7 měsící, čili do 19.7.2018. …

Pracovní smlouva

Proplácení cesty do místa výkonu práce

13.6.2018 - Dobrý den, pracuji jako dělník u stavební firmy. K sídlu firmy, to mám …

Pracovní smlouva Dojíždění do zaměstnání

Odstoupení od pracovní smlouvy před nástupem do práce

13.6.2018 - Dobrý den, podařilo se mě podepsat pracovní smlouvu u jednoho zaměstnavatel…

Pracovní smlouva

Výkon práce ve výpovědi se neshoduje s pracovní smlouvou

5.6.2018 - Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat ohledně pracovní smlouvy a výpovědí …

Pracovní smlouva

Nemoc po podepsání nové pracovní smlouvy

5.6.2018 - Dobrý den, podepsala jsem pracovní smlouvu s novým zaměstnavatelem, bez …

Pracovní smlouva

Smlouva při "home office"

5.6.2018 - Dobry den, mela bych 4.6. nastoupit do zamestnani po navratu z rodicovske …

Pracovní smlouva

Smlouva na dobu určitou prodloužení

4.6.2018 - Dobry den vcera mi skoncila smlouva na dobu urcitou dnes jsem nastoupil …

Pracovní smlouva

Snížení pracovního úvazku i osobního hodnocení

4.6.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel mně v průběhu jednoho měsíce snížil pracovní úvazek a …

Prémie Pracovní smlouva

Nemohu nastoupit do práce po podepsání pracovní smlouvy

4.6.2018 - Dobrý den, sepsala jsem pracovní smlouvy s nástupem za měsíc, a sice k …

Pracovní smlouva

Chybně uvedená výpovědní lhůta v pracovní smlouvě

28.5.2018 - Dobrý den, v pracovní smlouvě uzavřené dne 16.6.2011 je výpovědní doba …

Pracovní smlouva Výpovědní lhůta

Proplacení svátku v neziskové organizaci

28.5.2018 - Dobrý den y pracují u neziskové organizace na 0,7 úvazku a zaměstnavatel mi …

Pracovní smlouva Státní svátek Příplatky

Ukončení pp z důvodu fúze firem

25.5.2018 - Dobry den, jsem zamestnana jako obchodni zastupce v obchodni firme, ktera nyni …

Pracovní smlouva Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Lhůta na oznámení změny pracovního úvazku

21.5.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel mně snižuje pracovní úvazek. Sdělil mně to v půlce …

Pracovní smlouva

Čerpání dovolené před ukončením smlouvy na dobu určitou

18.5.2018 - Dobrý den, k poslednímu květnu tohoto roku mi vyprší smlouva na dobu určitou. …

Dovolená Pracovní smlouva

Dva hlavní pracovní poměry zároveň

14.5.2018 - Dobrý den, pracuji jako učitelka na SŠ a zaměstnavatel nám oznámil, že od 1. 9. …

Pracovní smlouva

Změna pracovního provozu

25.4.2018 - Dobrý den,pracuji ve firmě už přes tři roky na tři směny.Zaměstnavatel che …

Pracovní smlouva Pracovní doba

Změna pracovní smlouvy z důvodu změny majitele firmy

23.4.2018 - Dobrý den, jsem na neschopence z důvodu těhotenství, na materskou prechazim az …

Pracovní smlouva

Změna pracovní doby při zkráceném úvazku

17.4.2018 - Dobrý den, pracuji na zkrácený úvazek 80 hodin měsíčně. V pracovní náplni mám …

Pracovní smlouva

Opakované prodloužení smlouvy na dobu určitou

16.4.2018 - Dobrý den, jsem pedagog a mám smlouvu na dobu určitou s nástupem do zaměstnání …

Pracovní smlouva

Ukončení smlouvy na dobu neurčitou a nárok na odstupné

13.4.2018 - Jsem učitel,přesluhující důchodce s pracovní smlouvou na dobu neurčitou (změna …

Pracovní smlouva Nárok na odstupné

Dojíždění do práce do jiného města

12.4.2018 - Dobrý den, pracuju na čerpací stanici Kontakt. Cely rok jsem jezdila vypomáhat …

Dojíždění do zaměstnání Pracovní smlouva

Změna smlouvy v době pracovní neschopnosti

11.4.2018 - Dobrý den, může mě zaměstnavatel v době pracovní neschopnosti odvolat z funkce …

Pracovní smlouva Přeřazení na jinou pracovní pozici

Nevyplacení části variabilní složky mzdy

11.4.2018 - Dobrý den rád bych se zeptal na následující: Pokud mám ve smlouvě uvedenou …

Pracovní smlouva Mzda

Výpověď po prodloužení smlouvy na dobu určitou

10.4.2018 - Dobrý den, mám smluvu na dobu určitou, která je do 30.4.2018, ale už mi minulý …

Pracovní smlouva Ukončení pracovního poměru

3 měsíční výpovědní lhůta

4.4.2018 - Dobry den konci me smlouva na dobu urcitou. Zamestnavatel me hodla dat novou …

Výpovědní lhůta Pracovní smlouva

Neprodloužení pracovní smlouvy a mateřská

6.4.2018 - Dobry den prosim vas mam ten sami problem jako pani 31.3 me konci procovni …

Pracovní smlouva Mateřská

Upozornění zaměstnance na skončení smlouvy na dobu určitou

6.4.2018 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda musí zaměstnavatel upozornit zaměstnance …

Pracovní smlouva

Změna pracovní doby na nepřetržitý provoz

27.3.2018 - Dobrý den, můj přítel pracuje ve společnosti na třísměnný provoz. Zaměstnavatel …

Pracovní doba Pracovní smlouva

Jako účetní musím vypomáhat v bufetu

27.3.2018 - Pracuji jako účetní a musím vypomáhat v bufetu. Má na to zaměstnavatel nárok.

Pracovní smlouva

Odstoupení od pracovní smlouvy

27.3.2018 - Dobry den, Prosim Vas, v aprili mam podpisovat pracovnu zmluvu. Nastup je 1. …

Pracovní smlouva

Prodloužení smlouvy na dobu určitou

27.3.2018 - Zdravim,druhé prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou mám sjednanou na …

Pracovní smlouva

Práce bez smlouvy a nevyplacená mzda

5.3.2018 - Dobrý den, s bývalým zaměstnavatelem jsem bohužel neměl sjednanou písemnou …

Pracovní smlouva Nevyplacená mzda

Odmítnutí snížení mzdy

23.2.2018 - Dobrý den. Od 10.8.2016 jsem zaměstnaná ve firmě jako vedoucí týmu. Hodinová …

Pracovní smlouva

Automatické prodloužení pracovní smlouvy

26.2.2018 - Dobrý den.Už rok a půl jsem nedostal k podepsání smlouvu o prodloužení na dobu …

Pracovní smlouva

Neplacené volno při práci na dobu neurčitou

22.2.2018 - Dobrý den, chci se zeptat zdali mám nárok na neplacené volno i když mám …

Pracovní smlouva

Nárok na proplacení neodpracovaných měsíců

22.2.2018 - Zdravím, mám smlouvo na dobu určitou do 4.05.2018 a naše pobočka se zavírá. Má…

Pracovní smlouva

Změna firmy a nová smlouva

22.2.2018 - Dobrý den, zaměstnavatel byl v insolvenci a v červnu 2017 došlo k odkupu firmy …

Pracovní smlouva

Vypovězení podepsané pracovní smlouvy

22.2.2018 - Dobrý den.podepsal jsem smlouvu u nového zaměstnavatele.u nynějšího zaměstnavat…

Pracovní smlouva

Přesun na hůře placené zaměstnání

22.2.2018 - Dobrý den. Potřebuji poradit ohledně pracovněprávního vztahu.Pracuji již deset …

Pracovní smlouva

Zaměstnavatel nabídl práci na černo

20.2.2018 - Dobrý den, Dělám v hlídací agentuře s pracovním poměrem na dobu určitou. Tato …

Pracovní smlouva

Nárok na stejnou mzdu při změně pozice

20.2.2018 - Dobrý den, pracují jako malířka porcelánu a moje hodinová mzda je 91.80.Tak se …

Pracovní smlouva

Zákaz rádia na pracovišti

13.2.2018 - Dobrý den,zaměstnavatel se rozhodl zakázat na rádio na pracovišti. Pracujeme …

Pracovní smlouva

Dohoda o pracovní činnosti a počet hodin

20.2.2018 - Je možné na dohodu o pracovní činnosti pracovat déle než 20 hodin týdně? Se …

Pracovní smlouva

Zaměstnanec nenastoupil do práce

8.2.2018 - Dobrý den, jako zaměstnavatel jsem uzavřel se zaměstnacem pracovní smlouvu dne …

Pracovní smlouva

Uzavření pracovní smlouvy s předstihem

10.12.2017 - Rád bych od 1.9.2018 nebo od 1.8.2018 nastoupil jako učitel na gymnázium. Lze …

Pracovní smlouva

Změna sídla firmy

7.12.2017 - DOBRÝ DEN, FIRMA ZMĚNILA SÍDLO BEZE ZMĚNY V PRACOVNÍ SMLOUVĚ. KDYŽ NESOUHLASÍM …

Pracovní smlouva

Pracovní smlouva a starobní důchod

6.12.2017 - Dobrý den, manželka má nárok odejít do starobního důchodu v polovině roku …

Pracovní smlouva

Změna firmy a dodatky ke smlouvě

6.12.2017 - Dobrý den,pracuji ve firmě,která se má po Novém roce,dělit na dva nezávislé …

Pracovní smlouva

Hmotná zodpovědnost za prodejnu

4.12.2017 - Dobrý den, mám několik dotazů. Pracuji jako vedoucí prodejny, mám podepsanou …

Pracovní smlouva

Nárok na odměnu při starobním důchodu

4.12.2017 - 1.11..2017 mně vznikl nárok na starobní důchod, důchod, pobírám, ale pracovní …

Pracovní smlouva

Platnost pracovní smlouvy

29.11.2017 - Zdravím, podepsal jsem chybnou smlouvu. Podepsána dne 15.11., nicmeně je na ní …

Pracovní smlouva

Fond pracovní doby při nepřetržitém provozu

27.11.2017 - Dobrý den, pracuji jako celník ve služebním poměru v nepřetržitém, 12 hodinovém …

Pracovní smlouva

Měsíčně stanovený plat při DPČ

25.11.2017 - Dobrý den, zajímá mě, zda je správný postup zaměstnavatele, jestliže uzavře DPČ …

Pracovní smlouva

Zrušení pracovní smlouvy

24.11.2017 - Dobrý den, od 1.1.2018 mám podepsanou novou pracovní smlouvu, rozhodl jsem se …

Výpovědní lhůta Pracovní smlouva

Hmotná odpovědnost ve zkušební době

24.11.2017 - Dobrý den, bylo mi řečeno, že ve zkušební době nemám podepisovat hmotnou …

Pracovní smlouva

Příspěvky na děti při zaměstnání

24.11.2017 - DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT ZDA BUDU MIT NEJAKE PRISPEVKY NA DVE DETI POKUD MI DA …

Pracovní smlouva

Smlouva na dobu určitou

24.11.2017 - Dobry den.musim davat vypoved kdyz mam uz druhym rokem smlouvu na dobu urcitou …

Pracovní smlouva

Neprodloužení smlouvy na dobu určitou

23.11.2017 - Dobrý den,30.11.2017 mi končí pracovní smlouva,sjednaná na dobu určitou k …

Pracovní smlouva

Neomluvená absence v práci

24.11.2017 - Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Pracuji v jednom nejmenovaném obchodním …

Pracovní smlouva Pracovní neschopnost

Pokračování pracovního poměru

11.8.2017 - Dobrý den, měla jsem pracovní smlouvu na dobu určitou, která končila 31. …

Pracovní smlouva

Porušení pracovní smlouvy

11.8.2017 - Dobrý den, chci se zeptat. Ve firmě jsem zaměstnána jako vedoucí montážního …

Pracovní smlouva

Hmotná odpovědnost ve zkušební době

4.8.2017 - Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, zda pokud je ve smlouvě sjednána zkušební …

Pracovní smlouva

Doplaceni odpracovaných hodin

4.8.2017 - Dobry den pracuji jako OSVC a mam smlouvu kde je napsano ze udelam mesicne 140h …

Pracovní smlouva

Minimální doba pro dobu určitou

27.7.2017 - Dobrý den, pracovní smlouva na dobu určitou může být sepsána nejdéle na tři …

Pracovní smlouva

Jiná pozice v pracovní smlouvě

14.7.2017 - Dobrý den, rád bych se zeptal: V Říjnu 2016 jsem se zúčastnil výběrového řízení …

Pracovní smlouva

Jiná pozice z důvodu reorganizace

13.7.2017 - V případě zrušení prac.pozice z důvodu úspor resp.reorganizace mi zaměstnavatel …

Pracovní smlouva

Změna pracovního poměru na DPP

13.7.2017 - Dobrý den, ráda bych se zeptala na následující. K konci měsíce po dohodě s …

Pracovní smlouva

Převedení na jinou pozici

13.7.2017 - Dobrý den, ve firmě pracují jako "referent administrativy a plánování výroby" …

Pracovní smlouva

Lhůta informovanosti o zahájení jízdy

10.7.2017 - Jak dlouho před jízdou musí být řidič informován o času začátku jízdy? Manžel …

Pracovní smlouva

Odměna za sepsání manuálu

30.6.2017 - Pracuji jako valcíř kovů na válcovně za tepla necelých 30 let. Sortiment …

Pracovní smlouva

Nárok na zkrácený úvazek

30.6.2017 - Dobrý den, v roce 2018 v červnu bych se měla vracet do práce po rodičovské …

Pracovní smlouva

Automatické prodloužení smlouvy

19.6.2017 - Mám smlouvu na dobu určitou,která mě skončila a zamestnavatel me nechce dat …

Pracovní smlouva

Změna náplně práce

26.6.2017 - Dobrý den, zajímalo by mě, zda má zaměstnavatel právo - ministerstvo školství- …

Pracovní smlouva

Neuvedení trvání smlouvy na dobu určitou

7.6.2017 - Dobrý den, mám uzavřenou pracovní smlouvu na dobu určitou a to se zkušební …

Pracovní smlouva

Nároky zaměstnanců při skončení společnosti

7.6.2017 - Firma, ve ktere pracuji skoro deset let byla v lednu 2017 prodana. Nova firma …

Pracovní smlouva

Nárok na smlouvu na dobu neurčitou

7.6.2017 - Dobrý den, v květnu 2009 jsem nastoupila do organizace, dostala jsem smlouvu …

Pracovní smlouva

Přestup na jinou filiálku z důvodu stěhování

6.6.2017 - Dobrý den, Pracuji v jednom obchodním řetězci. Smlouva na dobu neurčitou. …

Pracovní smlouva

Možnost odstoupení od pracovní smlouvy

24.5.2017 - Dobrý den, měla jsem pracovní smlouvu na dobu určitou a to ke 30.4.2017. Dne …

Pracovní smlouva

Změna pracovní pozice

8.5.2017 - Dobrý den. U firmy pracuji od r.2005 jako vedoucí směny (smlouva na dobu …

Pracovní smlouva

Uzavření nové pracovní smlouvy

10.5.2017 - Dobrý den, v současné době jsem zaměstnán jako učitel na ZŠ. Moje smlouva je …

Pracovní smlouva

Smlouva neobsahuje sjednanou mzdu

28.4.2017 - Dobrý den,mám pracovní smlouvu na dobu určitou,jenže v ní není napsáná sjednaná …

Pracovní smlouva

Opakované sjednání doby určité

5.4.2017 - Dobrý den, prosím o zodpovězení dotazu. Do pracovního poměru jsem nastoupila …

Pracovní smlouva

Krácení prémií z důvodu nemoci

5.4.2017 - Dobrý Den.Rada bych se zeptala jsem zamnestnána a mám 2deti.V práci nám dali …

Pracovní smlouva

Platnost pracovní smlouvy

31.3.2017 - Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je platná pracovní smlouva v případě, že …

Pracovní smlouva

Změna dodatku k PS bez souhlasu zaměstnance

31.3.2017 - Dobry den muj dotaz bude smněrovat ohledně dodatku k pracovní smlouvě. V …

Pracovní smlouva

Změna pracovního zařazení

3.3.2017 - V srpnu roku 2017 dosáhnu důchodového věku. Nemám v úmyslu do důchodu odejít. …

Pracovní smlouva

Smlouva na dobu určitou bez uvedeného data

20.3.2017 - Dobrý den , mám smlouvu na dobu určitou a to ve znění : zimní sezona 2016-2017 …

Pracovní smlouva

Neoprávněné ujednání doby určité u pedagoga

1.3.2017 - Začínající pedagog po absolvování VŠ, dostane u zamětnavatele smlouvu na dobu …

Pracovní smlouva

Přijetí práce na jiném pracovišti

16.3.2017 - Dobry den jsem v prispevkove organizaci 15 let zamestnana a i ve smlouve mam …

Pracovní smlouva

Diety u zahraniční pracovní smlouvy

16.3.2017 - Dobrý den , pracuji v Německu na základě německé pracoví smlouvy, . Pracuji CC …

Pracovní smlouva

Přeřazení zaměstnance na jinou práci

23.2.2017 - Dobrý den,chtěla bych se zeptat.Mám smlouvu na dobu určitou do 30.4.2017.Do …

Pracovní smlouva

Typ pracovní smlouvy

23.2.2017 - Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem. Jak je to u zaměstnance, který …

Pracovní smlouva

Výplata části sjednané výplaty formou prémií

16.2.2017 - dobrý den,ve smlouvě mám napsáno,že byla sjednána hodinová mzda ve výši 65,- Kč …

Pracovní smlouva

Změna smlouvy z doby určité na dobu neurčitou

16.2.2017 - Dobrý den. Mám smlouvu na dobu určitou do 25.1.2017ještě jsem nedostala novou …

Pracovní smlouva

Druh mzdy při smlouvě na neurčito

8.2.2017 - Dobry den. Jsem prodavacka. Obsluhuji pultik s uzeninou vcetne krajeni salamu, …

Pracovní smlouva

Náklady na vstupní prohlídku u brigády

30.1.2017 - Dobrý den, jak je to se vstupní prohlídkou u brigádníků (studentů). Dcera …

Pracovní smlouva

Odškodnění pojišťovacího agenta při odchodu ze zaměstnání

30.1.2017 - Dobrý den. Pracuji jako výhradní pojišťovací agent u jedné komerční pojišťovny …

Pracovní smlouva

Souhlas se snížením mzdy

30.1.2017 - Dobrý den, mám podepsanou dohodu o smluvní mzdě ve výši 37750 Kč. Zaměstnavat…

Pracovní smlouva

Uzavření smlouvy na dobu neurčitou

13.1.2017 - Dobry den. Pracuji jako prodavacka. Prvni smlouva uzavrena na dobu urcitou od …

Pracovní smlouva

Práce i po skončení pracovní smlouvy

13.1.2017 - Dobrý den. 15.11.2016 mi u zaměstnavatele skončila pracovní smlouva kterou jsem …

Pracovní smlouva

Výpověď ve smlouvě

16.12.2016 - Dobrý den.Ukončuji pracovní poměr v jedné firmě dohodou a přecházím do druhé, …

Pracovní smlouva

Změna pracovní pozice zaměstnavatelem

8.12.2016 - Dobrý den, v srpnu letošního roku jsem byla vedoucím převedena na jiné …

Pracovní smlouva

Změna místa výkonu práce

29.11.2016 - Dobrý den, zaměstnavatel zanikl sloučením s jinou společností. Byla mi …

Pracovní smlouva

Vykonávám jinou práci, než je ve smlouvě

25.11.2016 - Dobrý den,pracuji jako obsluha plynové pece a řídím se podle místního provozníh…

Pracovní smlouva

Doba určitá u jednoho zaměstnavatele

8.11.2016 - DOBRÝ DEN, CHCI SE ZEPTAT, KOLIKKRÁT MI MÚŽE ZAMĚSTNAVATEL DÁT PRACOVNÍ …

Pracovní smlouva

Co musí obsahovat pracovní smlouva?

15.7.2016 - Prosím o odpověď zda: - v pracovní smlouvě musí být specifikováno místo …

Pracovní smlouva