Právo na vaší straně

Náš kodex

Osobní přístup a dlouhodobý vztah

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, což se projevuje od prvního kontaktu, kdy získá svého osobního specialistu, který se s úctou a lidskostí o klienta stará a buduje dlouhodobý vztah založený na důvěře a diskrétnosti.

Otevřená komunikace a informovanost

Otevřenou komunikaci považujeme za jedinou formu jak rychle, spolehlivě, správně a chápavě řešit problémy našich klientů. Férovost a profesionalita se snoubí s inovativními řešeními, která posilují spolehlivost a efektivnost.

Komfort

Jsme přesvědčeni o tom, že si naši klienti zaslouží nadstandardní komfort. Obracejí se na nás proto, abychom za ně vymohli jejich nároky s minimální administrativou, s co největší úsporou jejich času, a aniž by se sami stresovali. Díky nejnovějším inovacím, zkušenostem a naší flexibilitě získá klient zcela nový pohled na oblast prosazování svých nároků. Klient se tak nebude muset o nic starat a vše s námi vyřídí z pohodlí domova.

Beznákladovost a transparentnost

Považujeme za slušné a korektní, když klient nenese žádné náklady spojené se získáním jeho nároků. Za splněnou službu považujeme zaplacený finanční nárok klienta na jeho osobním účtu. Naším cílem je zajistit klientovi co nejvyšší finanční odškodnění, neboť od něj se odvíjí naše odměna. Tento spravedlivý přístup je pro něj naprosto bez rizika.

Zkušenosti a profesionalita

Samozřejmou součástí našich služeb je naprostá profesionalita a vysoká kvalita ve všech činnostech vedoucích k úspěšnému vyřízení klientových finančních nároků. Podporují nás mnohaleté zkušenosti z oblasti spotřebitelského práva a dalších oblastí jako je efektivní komunikace a inovace.

Energie a nasazení

Věříme, že nejlepší cesta k úspěšnému vyřešení případů našich klientů vede skrze neutuchající odhodlání, rychlost, přesvědčení a především vášeň, která pramení z naší vnitřní touhy a potřeby naplnit naše poslání být občanům oporou i štítem v případech porušování jejich spotřebitelských práv.

Stabilita a ucelená nabídka

Naším cílem je vytvořit stabilní společnost, která bude automatickou první volbou občanů pro úspěšné, beznákladové vyřešení spotřebitelských sporů ze všech oblastí života, aniž by se museli obracet na více institucí.

Absolutní spokojenost našich klientů a jejich osobní doporučení je pro nás nejvyšší možnou odměnou a satisfakcí.

Abychom lépe věděli, komu o nás říci, náš web používá službu Google Analytics. Více ZDE.