Právo na vaší straně

Nejčastější dotazy

Jaká je vaše finanční odměna?

Naší jedinou odměnou je provize ze získané částky, která se pohybuje v rozmezí 5 – 25 %. Toto procento je stanoveno před podpisem smlouvy a je odvislé od jednotlivého případu. Provize nám náleží pouze v případě vyhraného sporu. Tato odměna slouží k pokrytí nákladů a rizik spojených s poskytnutím služby a přiměřeného zisku společnosti pro dlouhodobý rozvoj poskytovaných služeb.

Podívejte se na náš CENÍK.

Jaká finanční nebo osobní rizika nesu?

Žádná. Všechny náklady jsou na naší straně, ať už případ prohrajeme, či se nám pro Vás podaří získat náhradu škody. Toto jednání považujeme za fér a lišíme se tím od většiny standardně poskytovaných služeb v této oblasti.

Podívejte se na náš CENÍK.

Kolik času budu muset věnovat k vyřešení mého případu?

Minimálně. Jediné, co budete muset udělat, je spojit se s námi, odpovědět na pár základních otázek, předat nám případné dokumenty k doložení Vašeho nároku a podepsat námi zaslané smlouvy. Vše ostatní vyřídíme za Vás.

Podívejte se na JAK TO FUNGUJE.

Proč bych měl svůj nárok uplatňovat skrze vás?

DLOUHOLETÁ ZKUŠENOST: již od roku 2013 pomáháme poškozeným s jejich finančními nároky, za tu dobu jsme řešili již tisíce případů

VYSOKÁ ÚSPĚŠNOST: v 96 % případů řešených soudem jsme získali pro naše klienty odškodnění

NIC NEPLATÍTE: u nás neplatíte žádné poplatky, naši jednou odměnou je provize (max. 25 %) ze získaného odškodnění

PRÁVNÍ SLUŽBY ZDARMA: veškeré právní služby, včetně odměny pro advokáta či soudních poplatků, hradí naše společnost

BEZ RIZIKA: v případě prohraného soudu zaplatíme veškeré soudní výlohy

SNADNO: vše můžete vyřešit přes internet či telefon, vývoj vašeho případu můžete sledovat online

Jakým způsobem budu informován o průběhu a výsledku?

Budete mít přiděleného svého konzultanta, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Komunikovat a projednávat důležité kroky s vámi bude také spolupracující advokát, který vás bude v řešení případu zastupovat. Sami můžete sledovat vývoj svého případu online na https://pripady.vasenaroky.cz/

Jakou mám záruku diskrétnosti?

Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří chápou, že v takových případech je diskrétnost na prvním místě. Spolupracující advokáti jsou samozřejmě vázáni povinností mlčenlivosti, kterou jim ukládá zákon o advokacii. Vaše data jsou u nás chráněna moderními šifrovacími certifikáty.

Musím někam chodit nebo jezdit?

Nemusíte. Vše vyřídíte z pohodlí domova. To vše díky nejmodernějším technologiím a postupům, které jsme navrhli pro Váš maximální komfort.

Jakým způsobem zadám případ?

Zadat případ můžete zde na našich webových stránkách. V pravém horním rohu kliknete na ZADAT PŘÍPAD a dále postupujete dle otázek.

Nevíte si rady? Zavolejte si na naši bezplatnou linku 800 514 514, kde vám se zadáním pomohou naši specialisté zákaznické péče (Upozornění: Specialisté zákaznické péče nejsou právníci a nezodpovídají právní dotazy. Děkujeme za pochopení.)

V zadávání případu vám pomůže také naše instruktážní video Jak zadat případ?

Kdy jste mi k dispozici?

Telefonicky jsme vám k dispozici v pondělí - čtvrtek od 8:00 do 18:00 hod. a v pátek od 8:00 do 17:00 hod. Zadávat případ online můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Kde vás najdu?

Naše sídlo je na ulici Vídeňská 55 v Brně Štyřicích. Administrativní budova, 2. patro.